Фото  1 PSMF12VDC-10A-120W - блок живлення серії M, 12V, 10A, 120W, + EMC фільтр + регулятор вихідної напруги 2230110
PSMF12VDC-10A-120W - блок живлення серії M, 12V, 10A, 120W, + EMC фільтр + регулятор вихідної напруги
Код 2230110
Постачальник ТОВ «ВАН-теч»
Одиниця виміру шт
Производитель ТОВ «ВАН-ТЕЧ»
Оцінка
Опис
Блок живлення з фільтром і регулятором 176-264VАС> 12VDC-10A, 120Вт, 187 * 46 * 36, вага 0.15 кг, корпус M - метал, LED Technologies (КНР) ... ТЕЛЕФОНУЙТЕ !!!