Фото  1 PSMR12VDC-3A-36W - блок живлення серії MR, 12V, 3A, 36W, + EMC фільтр + регулятор вихідної напруги 2230115
PSMR12VDC-3A-36W - блок живлення серії MR, 12V, 3A, 36W, + EMC фільтр + регулятор вихідної напруги
Код 2230115
Постачальник ТОВ «ВАН-теч»
Одиниця виміру шт
Производитель ТОВ «ВАН-ТЕЧ»
Оцінка
Опис
Блок живлення з фільтром і регулятором 176-264VАС> 12VDC-3A, 36Вт, 85 * 58 * 33, вага 0.07 кг, корпус MR - метал, LED Technologies (КНР) ... ТЕЛЕФОНУЙТЕ !!!